O MNĚ Jako malá jsem s mamkou šila oblečky pro panenky a sice to nebylo nic extra, ale bavilo mě to. O pár let později jsem dost často vymýšlela různé úpravy starého oblečení, které by se dalo oživit a znovu nosit. A jelikož úpravy většinou dopadly dobře, přišel i den, kdy jsem si poprvé šla koupit látku, ze které jsem byla rozhodnutá ušít si šaty. Kdybych věděla kolik to bude práce, asi bych se do toho tak nehrnula a doteď nechápu jak to, že jsem byla schopná se bez jakékoliv přípravy do toho pustit. Asi jsem jenom tak trochu zkoušela, co vše by se dalo vytvořit a nemyslela jsem si, že mě to tak začne bavit.
 Po prvních šatech přišly druhé, a pak už jsem jen vymýšlela co dalšího bych si mohla ušít. Když se teď zpětně na některé z mých prvních výtvorů podívám, občas se trochu zděsím a dnes bych to už udělala jinak.

 Výtvory se mi pomalu začaly hromadit a mě přišlo škoda, abych si je všechny nechala pro sebe. Proto jsem si před několika lety (fíha...jak ten čas letí...mě to přijde skoro jako včera) založila blog, na kterém se o ušité kousky mohu s vámi podělit a třeba někoho z vás také motivovat k tomu, aby začal dělat to, co ho baví.

 Jelikož je šití mým velkým koníčkem a je to pro mě přesně ta činnost, kterou člověk potřebuje k tomu, aby mohl vypnout a relaxovat, rozhodla jsem se věnovat se tomu více než doteď. Chtěla bych se v šití zlepšit a naučit trochu té teorie a užitečných triků apod. Nejlepší variantou se mi jevila SPŠO (střední oděvní), která nabízí 5-ti letý dálkový obor oděvnictví, na který jsem tedy začala chodit. Musím říct, že jsem se tam toho už docela hodně naučila a těším se, co se ještě naučím.

 Doufám tedy, že vás můj blog bude bavit, že se vám moje výtvory líbí a pokud by vás něco natolik zaujalo, že byste si to chtěli objednat, neváhejte mě kontaktovat. Kromě e-shopu tady na blogu mám udělaný profil také na fleru a na ezebee, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky mých výrobků nebo mi napište mail a můžeme se domluvit, co by se vám ode mě líbilo. Ráda také přijmu jakékoliv dotazy, přípomínky nebo nápady.
Ellie S.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář a hodnocení :)